Trener osobisty - Skup się na pytaniach problematycznychTrener Osobisty monitoruje i pomaga Ci w nauce żebyś mógł się skupić na tym, co sprawia Ci trudność.

Baza Trenera Osobistego opiera się na 2 rodzajach pytań w czasie rozwiązywania przez Ciebie testów lub przerabiania lekcji w kursach online.

Trudne pytania - pytania, które zaznaczyłeś podczas rozwiązywania testów, klikając na przycisk "oznacz jako trudne".

Pytania do powtórki - pytania, na które 2 razy źle udzieliłeś odpowiedzi.

Trener osobisty. Wytrenuje Cię w zdawaniu. Zgarnij max na egzaminie!


Turbotrening. Superszybko doładuj się wiedzą.


Zestaw 6 modułów, które opracowaliśmy specjalnie pod kątem egzaminu teoretycznego. Znajdziesz w nich tylko niezbędne informacje, dzięki którym bez problemu zdasz egzamin w WORD.
Rekomendowany dla Ciebie moduł zaznaczyliśmy na czerwono - z nim masz największe problemy i najwięcej błędnych odpowiedzi.

Szansometr. Oszczędzi Twoją kasę i czas.


Jazda w ruchu drogowym


Specjalny algorytm analizuje Twój postęp podczas rozwiązywania Testów lub kursu online i po rozwiązaniu 10 pełnych egzaminów ocenia prawdopodobieństwo zdania każdego z 6 proponowanych działów.

Moduły zawierają w sobie cały materiał teoretyczny, który trzeba znać na egzamin. Szybka powtórka jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy znają pewną część teorii, ale wciąż mają problemy w pewnych tematach. Trener Osobisty podsuwa gotowe rozwiązanie – wszystko co musisz zrobić to z niego skorzystać i zapewnić sobie pozytywny wynik egzaminu teoretycznego.

TRENING EGZAMINU


W trybie egzaminu masz możliwość uruchomienia egzaminu zbudowanego z pytań trudnych i do powtórki, uzupełnionego z losowe pytania dopełniające (ze względu na to, że egzamin musi posiadać 32 pytania.

TRENING PO MODUŁACH


W trybie po modułach masz możlwiość powtarzania pytań problematycznych po modułach, dzięki czemu sam wybierasz co chcesz poćwiczyć.